Helpdesk munkatárs angol és német nyelvtudással (Referenciaszám: PJ6429)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

székesfehérvári multinacionális partnerünk csapatába keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Helpdesk munkatárs angol és német nyelvtudással

Milyen feladatok várnak Rád?
- Németországi ügyfelek részére fordítási feladatok ellátása angol és német nyelven
- Kliensek kéréseinek megválaszolása emailben és telefonon

- Szoros együttműködés a szolgáltató csapattal, nyelvi támogatás biztosítása
- "Ticketing" rendszer működtetése
- Ügyfelek részére visszaigazolás a megoldott problémákról

- Megoldatlan ügyek eszkalálása és nyomon követése
- Folyamat-, és szervezetfejlesztési ötletekben részvétel

Partnerünknél a helyed, ha:
- Magabiztos német és angol nyelvtudással rendelkezel
- Nyitott és segítőkész vagy
- Új ismeretekkel szeretnél gazdagodni
- Csapatban és önállóan is megállod a helyed
- Haladó számítógépes ismeretekkel rendelkezel

Előnyt jelent:
- IT-s háttér
- IT szolgáltatásban szerzett tapasztalat
- ITIL módszer ismerete alapszinten
- HP terméktámogatásban szerzett ismeretek

Mindezekért cserébe:
- Éves bónusz teljesítmény alapján

- Dinamikus, fiatalos nemzetközi csapat tagja lehetsz
- Biztosított a szakmai fejlődési lehetőség
- Képzéseken, tréningeken vehetsz részt

- Utazási, sportolási lehetőségek támogatása
- Egészségbiztosítási, nyugdíjpénztári hozzájárulás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kérjük, fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el Molnár Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az ivett.molnar@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnar Ivett
E-mail: Küldje el önéletrajzát