SMT Operátor (Referenciaszám: PJ6424)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Budapesti, multinacionális hátterű, elektronikai termékek gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

SMT Operátor

Feladatok:

  • félkész és kész termékek előállítása a minőségügyi előírások alapján

  • rábízott berendezések kezelése és működtetése

  • egyszerűbb hibák elhárítása

  • a termelés folyamatosságának biztosítása

  • szerszámcserék és gépbeállítások elvégzésében való részvétel

  • rábízott gépek, berendezések ápolása, rend és tisztaság folyamatosa fenntartása a munkaterületen (5S)

Elvárások:

  • legalább 8 általános iskolai végzettség

  • SMT gyártásban szerzett tapasztalat

  • 4 műszak vállalása

  • gyártásban szerzett tapasztalat

  • pontos, precíz munkavégzés

  • monotóniatűrés

Amit a partnercégünk kínál:

  • modern munkakörnyezet

  • versenyképes jövedelem

  • jelenléti bónusz és teljesítmény prémium

  • munkába járási támogatás

  • cafeteria

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Toldi Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a [email protected] címre, vagy jelentkezzen telefonon a +36 (1) 260 2094 számon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.