Beszállítói kapcsolattartó (Referenciaszám: PJ6422)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Fejér megye, Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Székesfehérvári partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Beszállítói kapcsolattartó

Elvárások:
- Főiskolai végzettség (előny műszaki szakirány)
- Angol legalább középszintű nyelvtudás
- MS Office erős felhasználói szint
- Jó kommunikációs képesség, magabiztosság
- Rendszerszemlélet, stratégiai látásmód
- Proaktív személyiség

Előnyt jelenthet:
- Angol szakmai vagy felsőfokú nyelvtudás
- Német nyelv kommunikációs szintű ismerete

Főbb feladatok:
- Nagyvállalati logisztikai, műszaki, minőségbiztosítási munkatársakkal napi kapcsolattartás, adatszolgáltatás
- A termelő terület anyagellátási és logisztikai koordinálása
- A termelési folyamatok folyamatos kontrollja
- Teljesítési igazolások készítése
- Árajánlatok készítése, normaidők mérése
- Rövid- és hosszútávú gyártási programok elkészítése, jóváhagyatása, nyomonkövetése
- A termelés két telephelyen történik, mindkét területre vonatkozóan a szállítás, raktározás, termelés megszervezése irányítása, adminisztrációja
- Heti rendszerességgel a második telephelyen személyes kontroll
- Ártárgyalásokra való felkészülés, prezentációk és kimutatások készítése

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a gabriella.takacs@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.