Stratégiai beszerző (Referenciaszám: PJ6421)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Pákozd
Munkaidő
teljes munkaidő

Fejér megyei autóipari szektorban tevékenykedő, stabil tulajdonosi háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő Partnercégünk megbízásából keresünk kollégát

Stratégiai beszerző
pozícióba

Amit Partnercégünk kínál Önnek:
- Kihívást és fejlődést jelentő feladatokat
- Stabil, multinacionális hátteret
- Vonzó bérezést és béren kívüli juttatási rendszert

Az alábbi feladatok várnak Önre:
- A beszerzési folyamatok koordinálása az egész telephelyre kiterjedően
-Folyamatos beszállító fejlesztés, beszállítók kiválasztása
- Megtakarítások, költségracionalizálás
- Ajánlatkérések, megrendelések feladása, nyomonkövetése
- Szerződések előkészítése
- Ártárgyalásokon való aktív részvétel
- Tenderek kiírása, lebonyolítása
- Szerződések előkészítése, partnerekkel való egyeztetése
- Belső auditon aktív részvétel
- Jelentések készítése belső, és az európai központ felé egyaránt
- A beszerzési csapat munkájának segítése (megrendelések, kimutatások készítése)

Melyek az elvárások az junior Stratégiai beszerző pozícióhoz?
- Felsőfokú végzettség
- Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
- Hasonló területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
- MS Office irodai alkalmazások emelt szintű ismerete
- Kiemelkedő kommunikációs-, és tárgyaló képesség
- Határozott és magabiztos fellépés
- Hatékony időbeosztásra és határidők betartására való képesség
- Terhelhetőség, kiemelkedő stressztűrő képesség
- Dinamizmus, proaktivitás, eredményorientáltság

Előnyt jelenthet:
- Műszaki területen szerzett ismeret (autóipar)
- Német nyelv ismerete

Várjuk jelentkezését:
Részletes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Takács Gabriella kapcsolattartó részére e-mailen a gabriella.takacs@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.