Tax Accountant (Referenciaszám: PJ5899)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Átlátja a vállalati pénzügyek világát? Az adókönyvelési folyamatokat már reflexből oldja meg? Szívesen dolgozna egy profi, változatos feladatokon dolgozó csapatban?

A világ egyik vezető energetikai vállalata keres

Tax Accountant

kollégát, budapesti lokációval.

A vállalat Global Business Services csapata folyamatosan azon dolgozik, hogy a cég lehető legnagyobb hatékonysággal működjön a globális tevékenységei során, és a legmagasabb színvonalon tudja kiszolgálni vevőit és partnereit. Ezt az operáció kulcselemei biztosítják hatékony folyamatok, hozzáértő szakmaiság és minőségi szolgáltatások. A budapesti BSC bővülése miatt motivált munkatársakat keresnek az adókönyvelési terület több szintjére.

Csatlakozzon Ön is, ha

  • legalább tárgyalási szinten használja az angol nyelvet,

  • erős affinitása van a vállalati adókönyvelés és kontrolling iránt,

  • munkájában a pontosságra és hatékonyságra törekszik,

  • nem jelent gondot a pénzügyi folyamatok és rendszerek napi alkalmazása,

  • szakmai tudását az adózási tevékenységek széles skáláján kamatoztatná.

Az alábbi feladatok várnak Önre náluk

  • adó bejelentési folyamatok teljes körű támogatása,

  • szakértelem alkalmazása a minél hatékonyabb működésre való törekvésben,

  • folyamatok standardizálása és egyszerűsítése,

  • vállalati és helyi szabályozásoknak való megfelelés biztosítása,

  • az egyes pénzügyi területekkel való együttműködés.

Mindezekért cserébe

  • professzionális, nemzetközi csapatban dolgozhat, színvonalas környezetben,

  • versenyképes bérezés és egyéb juttatások várják,

  • szakmai képzéseken, tréningeken vehet részt,

  • tervezett karrierúttal és előrelépési lehetőségekkel.

Biztos, hogy náluk a helye, ha

  • felsőfokú pénzügyi végzettséggel rendelkezik,

  • magabiztosan tárgyal angol nyelven,

  • legalább 2-3 év indirect tax accounting tapasztalata van,

  • jó kommunikációs készségekkel rendelkezik és nyitott a csapatmunkára.

A kiválasztás során lehetőséget biztosítunk személyes bemutatkozásra.

Kérjük, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szilágyi Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a [email protected] címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.