HR gyakornok- IX.kerület (munkaügy) (Referenciaszám: PJ6418)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye, Budapest IX.kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

IX. kerületbe , saját csapatunkba keresünk diákot a következő pozícióba:

HR gyakornok (munkaügy)

Feladatok:

- szerződéskötések előkészítése, lebonyolítása

- meglévő és új munkavállalókkal kapcsolatos adminisztráció

- elszámolásokhoz kapcsolódóan jelenléti ívek feldolgozása, adminisztrálása

Elvárások:

- pontos, precíz munkavégzés

- nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

- felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word)

- csapatban való együttműködés

- önállóság, határozottság

- udvarias, ügyfél orientált szemléletmód

- kiváló kommunikációs és szervezőkészség

- heti minimum 3 nap (24 óra) vállalása hétköznapokon 08:00-16:20 között

Amit kínálunk:

- Hosszú távú munkalehetőség

- Karrierlehetőség

- Szakmai gyakorlat leigazolása

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet e-mailen a sarosi.georgina@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.