Raktárkezelő - adminisztrátor (Referenciaszám: PJ6328)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Gyógyszeriparban tevékenykedő partnercégünk nagytétényi telephelyére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Raktárkezelő - adminisztrátor

Feladatok:

- Vizsgálati készítményekkel kapcsolatos raktári adminisztratív feladatok teljes körű ellátása: áruátvétel, bevételezés, betárolás, kiszállítások összeállítása, ellenőrzése, csomagolás elkészítése, ellenőrzése.

- Kapcsolódó számítógépes műveletek végrehajtása.

- Vizsgálati készítményekhez kapcsolódó egyéb termékek teljes körű raktári adminisztrációja.

- Leltározásban való részvétel.

Elvárásaink:

- Középfokú végzettség

- Raktározási területen szerzett tapasztalat

- Excel felhasználói ismeret

- Folyamatszemlélet

- Monotonitástűrő képesség és pontosság

- Jó kapcsolatteremtő képesség

- Határozottság, pozitív, csapatjátékos hozzáállás

Előny:

- Felsőfokú végzettség

- Angol nyelvismeret

- SAP ismeret

Szerződés: határozatlan munkaerő-kölcsönzés keretében

Munkavégzés helye: Budapest 22. kerület

Munkarend: általános, egyműszakos

Amit kínálunk:

- Versenyképes alapbér és éves bónusz

- Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás

- Szakmai fejlődési lehetőségek, dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben

- Kollektív élet- és balesetbiztosítás

- Önkéntes nyugdíjpénztári tagság

- Éves egészségügyi szűrőprogram

- Kedvezményes sportolási lehetőség

- Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Dubai Dóra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az [email protected] címre illetve a (46) 320-283-as telefonszámon is érdeklődhet az állás iránt.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.