Network szakértő (Referenciaszám: PJ6288)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Új kollégákat keresünk Partnerünk számára, utolsó szintű technikai támogatást nyújtásásra

Network szakértő

Feladatok:
- LAN/WAN gyengülés és leállás hibaelhárítása CISCO és Viptera alapú infrastruktúrákon

- Mérnöki szintű feladatok ellátása a kijelölt rendszereken
- Incidens, változás, probléma és verziókiadás menedzselése, illetve folyamatos szolgáltatásfejlesztési feladatok
- Kommunikáció helyi kapcsolattartókkal, ellátókkal, illetve partnerekkel technikai problémák esetén
- Üzemeltetéssel kapcsolatos kommunikáció és adminisztráció
- Support csapatok által kijelölt javítási kérelmek megoldása, telefonos segítségnyújtás
- 2. szintű folyamatok és más support csapatok támogatása
- Dokumentációk frissítése

Elvárások:
- Átfogó tudás és tapasztalat hálózattervezés, elosztók, routerek és tűzfalak terén

- Legalább három év tapasztalat valamint CCNA, CCNP bizonyítványok megléte
- Bármely szintű, hálózattal kapcsolatos probléma kezelésének képessége
- Gyors tanulási készség technológiák terén
- Kiváló angol nyelvtudás
- ITIL ismeretek és dokumentációs ismeretek
- Ügyfélközpontúság
- Büntetlen előélet

Munkavégzés helye: Budapest

Amit a partnerünk kínál Önnek:
- Vonzó kompenzációs csomag
- Kiváló minőségű tréningek és a hivatalos szakmai tanúsítványok megszerzésének lehetőségei
- Hosszú távú karrier
- Kiváló munkahelyi környezet Budapesten
- Határozatlan időre szóló foglalkoztatás egy olyan vállalatnál, amely az innovációra, a növekedésre és a jövőbeli technológiákra összpontosít

Kérjük, magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Némethné Peták Tünde kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a tunde.petak@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.