Network szakértő (Referenciaszám: PJ6288)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Pest megye,Budapest, Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Új kollégákat keresünk Partnerünk számára, utolsó szintű technikai támogatást nyújtásásra

Network szakértő

Feladatok:
- LAN/WAN gyengülés és leállás hibaelhárítása CISCO és Viptera alapú infrastruktúrákon

- Mérnöki szintű feladatok ellátása a kijelölt rendszereken
- Incidens, változás, probléma és verziókiadás menedzselése, illetve folyamatos szolgáltatásfejlesztési feladatok
- Kommunikáció helyi kapcsolattartókkal, ellátókkal, illetve partnerekkel technikai problémák esetén
- Üzemeltetéssel kapcsolatos kommunikáció és adminisztráció
- Support csapatok által kijelölt javítási kérelmek megoldása, telefonos segítségnyújtás
- 2. szintű folyamatok és más support csapatok támogatása
- Dokumentációk frissítése

Elvárások:
- Átfogó tudás és tapasztalat hálózattervezés, elosztók, routerek és tűzfalak terén

- Legalább három év tapasztalat valamint CCNA, CCNP bizonyítványok megléte
- Bármely szintű, hálózattal kapcsolatos probléma kezelésének képessége
- Gyors tanulási készség technológiák terén
- Kiváló angol nyelvtudás
- ITIL ismeretek és dokumentációs ismeretek
- Ügyfélközpontúság
- Büntetlen előélet

Munkavégzés helye: Budapest

Amit a partnerünk kínál Önnek:
- Vonzó kompenzációs csomag
- Kiváló minőségű tréningek és a hivatalos szakmai tanúsítványok megszerzésének lehetőségei
- Hosszú távú karrier
- Kiváló munkahelyi környezet Budapesten
- Határozatlan időre szóló foglalkoztatás egy olyan vállalatnál, amely az innovációra, a növekedésre és a jövőbeli technológiákra összpontosít

Kérjük, magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Némethné Peták Tünde kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a tunde.petak@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Petak Tunde
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.