.NET fejlesztő (Referenciaszám: PJ5659)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

.NET fejlesztőként szerzett tapasztalatot, és szívesen dolgozna szállodai szoftverek fejlesztésén?

Szállodainformatikai megoldások piacvezető szolgáltatójának részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

C#/.NET fejlesztő (PJ5659)

Az alábbi feladatok várnak Önre partnerünknél:

- a vállalat szállodainformatikai megoldásainak fejlesztése (elsősorban vendéglátási és áruforgalmi tárgykört lefedő rendszerek),
- termékkód fejlesztése C# nyelven, .NET keretrendszerben,
- Együttműködés a termékfejlesztő kollégákkal.

Mindezekért cserébe:

- stabil háttérrel rendelkező, komoly referenciákkal bíró piacvezető vállalatnál dolgozhat,

- önálló, szakmai kihívásokat ígérő feladatkörben tevékenykedhet,
- kiemelkedő bérezésben részesülhet.

Biztosan Önre van szükségük, ha rendelkezik:

- .NET/C# alapú alkalmazások önálló megvalósításában szerzett legalább 2 éves tapasztalattal,
- WPF, WCF, Entity Framework ismeretekkel,
- SQL (előny: Firebird tapasztalat) és verziókezelő ismeretekkel (előny: Git),
- OOP szemlélettel.

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület.

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Mezei Lehel részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az lehel.mezei@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Lehel Mezei
E-mail: Küldje el önéletrajzát