Ügyfélszolgálati koordinátor (Referenciaszám: PJ6410)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Folyékonyan beszél angolul, rendelkezik ügyfélszolgálati tapasztalattal és szívesen dolgozna egy elektronikai alkatrészeket gyártó cégnek?

Autóelektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó nemzetközi partnercégünkhoz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI KOORDINÁTOR LOGISZTIKAI TERÜLETRE

Az alábbi feladatok várnak Önre partnerünknél:

  • telefonhívások, elektronikus üzenetek fogadása, kezdeményezése és feldolgozása,

  • az ügyfelek teljes körű tájékoztatása a vásárlás részleteiről,

  • az ügyfelek kéréseinek és megrendeléseinek kezelése és koordinálása,

  • megrendelések leadása és kommunikálása a beszerzők felé,

  • kapcsolattartás a logisztikai és pénzügyi részleggel,

  • részvétel áruselejtezési folyamatokban,

  • riportok és elemzések készítése.

Biztosan Önre van szükségünk, ha:

  • rendelkezik főiskolai vagy OKJ-s végzettséggel,

  • van minimum 1-2 év tapasztalata ügyfélszolgálat terén (előny a nemzetközi gyártói környezetben, vagy logisztikai területen szerzett tapasztalat),

  • felsőfokú szinten beszéli az angol nyelvet, előny, ha rendelkezik német nyelvtudással,

  • precíz, magabiztos, talpraesett, proaktív személyiség, aki jó kommunikációs és szervezői készségeket tudhat magáénak,

  • ügyfélközpontú hozzáállás jellemzi,

  • rendelkezik az Ms Office (Excel, Word) felhasználói szintű ismeretével.

Mindezekért cserébe:

  • stabil háttérrel rendelkező, komoly referenciákkal bíró cégnél dolgozhat innovatív és nemzetközi munkakörnyezetben,

  • önálló, szakmai kihívásokat ígérő feladatkörben tevékenykedhet,

  • versenyképes fizetés és cafetéria,

  • utazási támogatás.

Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület és Mór.

Kérjük, angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám (PJ6410) megjelölésével küldje el Mezei Lehel részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az lehel.mezei@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.