Tervező építőmérnök (Referenciaszám: PJ6404)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szívesen dolgozna az építőipar területén modern, családias környezetben egy fiatalos csapat részeként?

Az építőipar területén működő, széles tevékenységi körrel rendelkező partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Tervező építőmérnök

Fiatal pályakezdő mérnökök jelentkezését is várjuk!

Az alábbi feladatok várnak Önre partnerünknél:

  • kiviteli tervek készítése,

  • előre gyártott vasbeton szerkezetek gyártmányterveinek és összeállítási tervének statikai számítása, szerkesztése,

  • monolit szerkezetek terveinek és részletrajzainak elkészítése,

  • változatos projektekben való részvétel nagyméretű épületektől a modern családi házakig.

Biztosan Önre van szükségük, ha:

  • rendelkezik építőmérnöki végzettséggel (BSc vagy MSc),

  • felhasználói szinten ismeri és kezeli az AutoCAD programot (2011-es verzió, vagy újabb),

  • rendelkezik valamely véges elem program felhasználói szintű ismeretével,

  • társalgási szinten beszéli az angol nyelvet,

  • jó problémamegoldó készség és rendszerszintű gondolkodás jellemzi,

  • előny, de nem feltétel, ha jártas a kivitelezési és szerkesztői problémák megoldásában.

Mindezekért cserébe:

  • versenyképes fix fizetést, ezen felül pedig teljesítménnyel arányos jutalékösszeget vihet haza,

  • utazási támogatásban részesül (100%-os BKK bérlettámogatás),

  • rugalmas munkaidőben dolgozhat,

  • jó hangulatban végezheti munkáját egy modern, mégis családias, fiatalos környezetben.

Munkavégzés helye: Budapest VII. kerület

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám (PJ6404) megjelölésével küldje el Zupkó Judit részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a judit.zupko@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Judit Zupko
E-mail: Küldje el önéletrajzát