Strandfelügyelő (nyár) (Referenciaszám: PJ6403)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budakalász
Munkaidő
teljes munkaidő

A Lupa Strand-ra keresünk diákokat, az alábbi pozíciókra:

Strandfelügyelő

Feladatok:

- eszközök/pályák biztonsági felügyelete

- nyugágyak bérlésével kapcsolatos feladatok ellátása

Elvárások:

- nappali aktív vagy passzív hallgató jogviszony

- EÜ kiskönyv (segítünk megcsinálni!)

- nyári szezon vállalása rugalmasan

- erős fizikum és jó munkabírás

- szabálykövető hozzáállás

- rugalmasság, pontosság, precizitás, felelősségvállalás

Munkaidő:

- hétköznap 4-5 nap vállalása vagy hétvége

- 08:00-20:00 (törtműszak is lehetséges)

Munkavégzés helye:

- 2011 Budakalász, Tó utca 1.

Megközelítés:

- az 5-ös számú HÉV-vel Budakalász állomás, majd onnan 10-15 perc séta

- ingyenes buszjárat közlekedik: Békásmegyer-Heltai Jenő térről és Budakalászról

Kérjük,magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet e-mailen a sarosi.georgina@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.