Sorjázó (Referenciaszám: PJ6341)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Budapesttől 80 km-nél messzebbről érkezőknek INGYENES SZÁLLÁSLEHETŐSÉGGEL, a XXIII. kerületi partnercégünk gyáregységébe munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe

SORJÁZÓ

Feladatok:
- Forgácsolt fém alkatrészek sorja eltávolítása (sorjázás), nyomáspróba és mosási feladatok elvégzése
- Munkadarab mérése, ellenőrzése az ellenőrzési tervben és hibakatalógusban előírtak alapján
- Anyagmozgatási feladatok ellátása
- Autonóm karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások:
- 3 műszakos munkarend vállalása
- Műszaki rajzolvasási ismeret

- Nagyobb súlyú alkatrészek kezelése (pl. kézi anyagmozgatást, daruhasználat)
- Emelőgép-kezelői OKJ szakképesítés előny (kivéve targonca)

Munkavégzés helye:
- Budapest, XXIII. kerület

Amit megbízónk kínál:
- Vonzó bér és széleskörű béren kívüli juttatások
- Teljesítményprémium, jelenléti prémium
- Munkába járási támgoatás

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Szabó Norbert kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a [email protected] címre, vagy telefonon +36 20 350 5734 számon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.