Popshop gyakornok (Referenciaszám: PJ6338)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Dunaharaszti partnercégünk megbízásából keresünk diákokat az alábbi pozícióba:

Popshop gyakornok

Feladatok:

  • promóciós termékek nyomonkövetése/adminisztrálása/mozgatása

  • egyéb ad hoc feladatok ellátása

Elvárások:

  • MS Office ismeretek (angol nyelvű szoftverek)

  • Heti minimum 3 munkanap vállalása hosszútávon

  • Alapfokú angol nyelvtudás

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony

  • Megbízhatóség,terhelhetőség

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Munkaidő: 8:00-16:30

Bejárás: céges busszal (Örs Vezér tere, Nagykőrösi úti piac, Erzsébet(HÉV), Soroksár)

(Széll Kálmán tér,Budafoki út, Újbuda center)

(Csepel,Szigetszentmiklós)

Kérjük, angol és magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet e-mailen a sarosi.georgina@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.