Karbantartó Technikus (Referenciaszám: PJ6325)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Veszprém megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Autóipari partnerünk többféle karbantartó technikusi pozícióra várja leendő kollégáit, akiknek a folyamatos fejlődés által hosszútávú karrierlehetőséget kínál.

Különböző szintű karbantartó technikusi pozíciókra várunk pályakezdő és tapasztalt kollégákat egyaránt:

Karbantartó technikus

Feladatok:
- Javító és megelőző karbantartási műveletek megvalósítása
- Gyártóeszközök tervszerű villamos és pneumatikus karbantartása
- Részvétel a karbantartásra vonatkozó 5S-ben
- Fejlesztési javaslatok a megelőzésre vonatkozóan
- Gyártósor telepítés, gépbeállítás folyamatának támogatása
- Karbantartási tartalék alkatrészek kezelése

Elvárások:
- Legalább szakmunkás végzettség
- Három, vagy folyamatos műszak, vagy 12 órás munkarend vállalása

Előny:
- Technikusi végzettség műszaki területen
- Karbantartási területen szerzett tapasztalat
- Gyengeáramú szerelésben szerzett tapasztalat
- Automatika és vezérlésben szerzett tapasztalat
- P
LC, illetve pneumatikai ismeretek

Munkavégzés helye: Veszprém

Amit megbízónk kínál:
- Stabil munkahely
- Folyamatos fejlődési és karrier lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Kiemelkedő pótlékok
- Céges buszjáratok
- Sportolás támogatása

Várjuk jelentkezését:
Részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelöléséve küldje el Facskó Anett kapcsolattartó részére e-mailen az anett.facsko@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.