Diszpécser (Referenciaszám: PJ6236)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Egy multinacionális partnercégünk budapesti telephelyére új munkatársakat keresünk hosszútávra az alábbi munkakörbe:

Diszpécser

Feladatok:
- A diszpécser szolgálathoz beérkező hibajegyek kezelése (hibajegyek nyitása, kezelése, zárása az erre a célra kifejlesztett hibajegykezelő rendszerekben)
- Az ügyfelekkel és a kollégákkal való folyamatos kommunikáció elektronikus formában és telefonon
- Szervizes kollégáknak munkakiosztás, munkaszervezés

- Elektronikus munkalapok feldolgozása

Elvárások:
- Jó kommunikációs készség

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
- Angol nyelvtudás erős alapfokú szinten, írásban és beszédben is
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit megbízónk kínál:
- Kiváló munkakörnyezet
- Kiemelt bérezés

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Cservenák Annamária kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a annamaria.cservenak@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Érdeklődni lehet a következő telefonszámon: +36 1 260 2094 vagy 06 20 973 9912

Cégnyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.