Bejövő telefonos ügyfélszolgálati munkatárs (Referenciaszám: PJ6228)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ha szívesen dolgozna egy olyan cégnél, ami innovatív nagyvállalati háttérrel rendelkezik, és folyamatos fejlődési lehetőséget biztosít, várjuk jelentkezését az alábbi munkakörre:

BEJÖVŐ TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

AZ ALÁBBI FELADATOK VÁRNAK ÖNRE:
- kizárólag beérkező hívások fogadása,
- lakossági és kiemelt ügyfelek tájékoztatása telefonon,
- teljes körű információnyújtás és tanácsadás,
- adminisztratív feladatok ellátása.

BIZTOSAN ÖNRE VAN SZÜKSÉGÜK, HA:
- legalább középfokú végzettséggel rendelkezik,

- ügyfélorientált hozzáállás, logikus gondolkodás jellemzi,
- nyugodt és magabiztos a különböző kommunikációs helyzetekben,
- ismeri az irodai programokat, gyorsan tud váltani rendszerek között,

- nyitott a folyamatos tanulásra és fejlődésre,
- előnyt jelent a pénzintézeti ügyfélszolgálati tapasztalat.

MINDEZEKÉRT CSERÉBE:
- mindig szabad hétvégét biztosítanak,

- stabil és dinamikusan fejlődő vállalati háttérrel rendelkező cégnél dolgozhat,
- kellemes munkahelyi környezet, családias légkör,
- tervezhető jövedelem és karrierút,
- folyamatos szakmai képzéseken vehet részt,
- fejlődési és előrelépési lehetőségek várják
- jól szervezett, rugalmas beosztásban dolgozhat.

Munkavégzés helye: Budapest.
Munkaidő: csúsztatott munkarend hétfőtől péntekig
Foglalkoztatás időtartama: határozatlan idejű.

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Szilágyi Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám (PJ6228) feltüntetésével a [email protected] e-mail címre. Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.