Műszaki szaktanácsadó (Referenciaszám: PJ6154)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Törökbálint
Munkaidő
teljes munkaidő

Ha szeretne egy nemzetközi háttérrel rendelkező vállalatnál dolgozni, ahol az ügyfél-elégedettség mellett a karrier fejlesztésére vonatkozó személyes igényeit is szem előtt tartják, akkor várjuk jelentkezését.

Partnercégünk a világ vezető pneumatikai szakértője, új munkatársat keres az alábbi munkakörre:

MŰSZAKI SZAKTANÁCSADÓ

AZ ALÁBBI FELADATOK VÁRNAK ÖNRE A VÁLLALAT TAGJAKÉNT

- Műszaki szaktanácsadás, háttértámogatás
- A végfelhasználói vevőktől, az értékesítő kollégáktól, illetve az ügyfélszolgálattól elektronikusan, telefonon, faxon, esetenként személyesen történő megkeresések műszaki tisztázása, megfelelő előkészítése, ajánlatra való kidolgozása
- Műszaki problémák kivizsgálása, diagnosztizálása
- Projektek kidolgozása, megrendelések nyomon követése
- Értékesítő kollégák munkájának támogatása

CSATLAKOZZON A CSAPATHOZ, HA:

- Műszaki végzettsége van (felsőfokú, vagy technikum)
- Ha van tapasztalata automatizálás, pneumatika vagy mechatronika területén
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudással rendelkezik
- Empatikus, nyílt, de tárgyilagos kommunikáció jellemzi
- Eredményorientált személyisége van
- Képes egyik feladatról a másikra váltani

AMIT MEGBÍZÓNK KÍNÁL:

- Innovatív környezet és támogató csapat
- Versenyképes jövedelem
- Folyamatos szakmai fejlődés
- Stabil, hosszú távú munkalehetőség
- Folyamatosan fejlődő, nemzetközi háttér

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Törökbálint

Mit kell tennie, hogy megpályázza az állást?
Kérjük, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Zupkó Judit részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a judit.zupko@pannonjob.hu címre.

Tájékoztatunk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.