Műanyagüzem-vezető (Referenciaszám: PJ6392)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Veszprém megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Könnyen átlátja egy gyár termelési folyamatait? Gyakorlatiasan mozog egy gyártóegység mindennapjaiban? Hatékonyan szervez és koordinál?

100%-ban magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő, autóipari partnercégünk, keres

Üzemvezető

munkatársat, Veszprém megyei munkavégzéssel

Csatlakozzon Ön is, ha

  • projektmenedzsment szemlélettel rendelkezik,

  • tapasztalata van műanyagipari vagy autóipari gyártási területen,

  • szeretne hozzájárulni egy stabilan fejlődő magyar cég további növekedéséhez,

  • jól kommunikál és eredményesen tudja képviselni a vállalat érdekeit.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • autóipari, műszaki termelési területen szerzett tapasztalat,

  • műanyag megmunkáláshoz köthető szakértelem,

  • magabiztos angol nyelvű kommunikáció jellemzi.

Az alábbi feladatok várnak Önre a pozícióban:

  • vevői auditok alkalmával a cég képviselete és üzemfelkészítés,

  • kapcsolattartás külföldi partnerekkel és a vezetőséggel,

  • a műanyagüzem gyártásának koordinálása és gyártás- optimalizáció, valamint a vállalaton belüli munkacsoportok folyamatos összehangolása,

  • az üzem megfelelő működésének biztosítása, problémafeltárás,

  • az előírások betartásának felügyelete,

  • fröccsöntő és egyéb gyártóberendezések karbantartásának irányítása.

Biztos, hogy itt a helye, amennyiben Ön:

  • konstruktív, inspirálják a kihívások és a megoldásokra fókuszál,

  • teljesítményorientált, proaktív és határozott személyiség jellemzi,

  • motiválja szakmai fejlődés és a felelősségteljes munkavégzés.

Mindezekért cserébe:

  • családias, barátságos légkör,

  • a régióban versenyképes bérezés, egyéb juttatások,

  • szakmai tapasztalatok bővítése és fejlődési lehetőségek,

  • sokszínű feladatok, támogató légkör várja.

Kérjük, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szilágyi Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a daniel.szilagyi@pannonjob.hu címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.