Műszakvezető (Referenciaszám: PJ6342)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Autóipari alkatrészgyártással foglalkozó, magyar tulajdonban lévő, TIER-1-es autóipari vállalat szeretné csapatát bővíteni

Műszakvezető

Feladatok:
- Gyártási területen dolgozók szakmai irányítása, koordinálása
- A műszakban dolgozó munkavállalók motiválása
- Munkavédelmi szabályok betartásának biztosítása a termelési területen
- Termelési megrendelések határidőre történő és a minőségi követelményeknek megfelelő legyártásának biztosítása
- Folyamatos kommunikáció a társterületekkel (minőségügy, karbantartás, raktár)
- Az alapanyagok előkészítése a következő műszak számára
- A termelési területre érkező új munkatársak betanítása
- A termelési célok megvalósulásának biztosítása
- Az új folyamatok és termékek bevezetésének támogatása

Elvárások:
- 2 műszak vállalása
- Középfokú műszaki végzettség
- Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
- Önálló, precíz munkavégzés

Munkavégzés helye: Fejér megye

Amit a megbízónk kínál:

- Hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalatnál
- Versenyképes bérezés
- Ingyenes céges busz illetve utazás támogatás

Kérjük, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el Némethné Peták Tünde kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a tunde.petak@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kérjük, magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el Némethné Peták Tünde kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a tunde.petak@pannonjob.hu címre.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.