.NET fejlesztő (Referenciaszám: PJ5659)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

.NET fejlesztőként szerzett tapasztalatot, és szívesen dolgozna szállodai szoftverek fejlesztésén?

Szállodainformatikai megoldások piacvezető szolgáltatójának részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

C#/.NET fejlesztő (PJ5659)

Az alábbi feladatok várnak Önre partnerünknél:

- a vállalat szállodainformatikai megoldásainak fejlesztése (elsősorban vendéglátási és áruforgalmi tárgykört lefedő rendszerek),
- termékkód fejlesztése C# nyelven, .NET keretrendszerben,
- Együttműködés a termékfejlesztő kollégákkal.

Mindezekért cserébe:

- stabil háttérrel rendelkező, komoly referenciákkal bíró piacvezető vállalatnál dolgozhat,

- önálló, szakmai kihívásokat ígérő feladatkörben tevékenykedhet,
- kiemelkedő bérezésben részesülhet.

Biztosan Önre van szükségük, ha rendelkezik:

- .NET/C# alapú alkalmazások önálló megvalósításában szerzett legalább 2 éves tapasztalattal,
- WPF, WCF, Entity Framework ismeretekkel,
- SQL (előny: Firebird tapasztalat) és verziókezelő ismeretekkel (előny: Git),
- OOP szemlélettel.

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület.

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Mezei Lehel részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az lehel.mezei@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.