Megbízhatósági mérnök gyakornok (referenciaszám: pj5410)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Fejér megye, Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

MEGBÍZHATÓSÁGI MÉRNÖK GYAKORNOK

Feladatok:
- Berendezések működésének, felépítésének megismerése
- Technológiai folyamatok megismerése
- Fejlett javítási és mérési módszerek elsajátítása
- Hibakivizsgálások végrehajtása
- Vezérlés- és szabályozástechnikai ismeretek elsajátítása
- Haladó pneumatikus és hidraulikus ismeretek megszerzése
- Informatikai cél hardverek és szoftverek alkalmazása
- Valószínűségi és matematikai modellek alkalmazása

- A berendezések megbízhatóságának és a karbantartási folyamatok folyamatos fejlesztése

Elvárások:
- Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
- Villamos,- vagy gépész,- vagy mechatronikai mérnök MSc szakon folytatott tanulmányok
- Angol nyelv középfokú ismerete
- MS Office alkalmazások haladó szintű ismerete

- Precizitás, eredményorientáltság
- Heti min. 3 munkanap vállalása irodai munkarendben

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Tapasztalatszerzési lehetőség

Kérjük, magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Tajti Dóra kapcsolattartó részére e-mailen a tajti.dora@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.