Minőségellenőr - Veszprém (Referenciaszám: PJ6331)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Veszprém megye, Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Világhírű 29 országban működő 125 üzemmel rendelkező multinacionális partnercégünkhöz keresünk:

MINŐSÉGELLENŐRÖKET

VESZPRÉMBE

Milyen feladatok várnak Önre?

- Professzionális, modern és tiszta munkakörnyezetben történő sorozatgyártásban gyártott termékek minőségének felügyelete
- Gyártásközi folyamat ellenőrzése, mintavételes termék vizsgálat
- Utasítás, eszköz-használat monitorozás
- Az előírások szerinti visszaellenőrzése
- Hiba-visszajelzés

Munkájáért cserébe kínáljuk:

- Havonta átlagosan elérhető nettó 150.000 forintos kereseti lehetőség
- Széleskörű cafeteria
- Prémium csomag (max. bruttó 25.000 Ft/hó)
- Túlórázási lehetőség (garantált kifizetés minden hónap végén)
- Bejárási támogatás
- Sportolási lehetőségek támogatása (bérlet támogatás)
- Fizetési előleg
- Törvény által előírtnál magasabb műszakpótlékok
- Műszakpótlékok: délutáni (14.00-tól) 20 %, éjszakai 40 %; vasárnapi 50 %

Érdemes a lehetőségre jelentkeznie, ha:
- Rendelkezik 8. általános iskolai végzettséggel (igazolása kötelező).
- Hajlandó három vagy folyamatos műszakban dolgozni.
- Szeretne egy hosszútávú biztos munkalehetőséget.
- Szeretne egy nagy múlttal rendelkező, nemzetközileg elismert vállalat tagja lenni.
- Szeretne egy befogadó, egymás munkáját megbecsülő csapat tagja lenni.
- Fontosnak tartja a teljeskörű elméleti és gyakorlati betanulási lehetőséget és a mentorok nyújtotta folyamatos támogatást.

Előnyére válhat:

- Ha van hasonló munkakörben szerzett tapasztalata.

Kérjük, jelentkezését küldje el Szabó Dorina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a dorina.szabo@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Érdeklődni lehet továbbá a következő telefonszámon : +36 20 222 78 30

Cégnyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.