Junior Gyártástervező (Referenciaszám: PJ6330)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Fejér megye, Pákozd
Munkaidő
teljes munkaidő

Fejér megyei autóipari szektorban tevékenykedő, stabil tulajdonosi háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő Partnercégünk megbízásából keresünk kollégát

Junior Gyártástervező
pozícióba

Amit Partnercégünk kínál Önnek:
- Kihívást és fejlődést jelentő feladatokat
- Stabil, multinacionális hátteret
- Vonzó bérezést és béren kívüli juttatási rendszert

Az alábbi feladatok várnak Önre:
- Napi és heti termelési tervek elkészítése és kiadása a termelési osztálynak
- A tervek folyamatos elemzése és felülvizsgálata a tényleges gyártásoknak megfelelően
- A műszakrendek tervezéséhez információ adása a termelő üzemnek
- Alapanyag rendelkezésre állás vizsgálata
- Termékváltozás kezelése (régi revíziós alapanyagok kifuttatása és új revíziós alapanyagok befuttatása)
- Vállalatirányítási rendszerhez kapcsolódó folyamatok, adatok felügyelete
- Havi előrejelzések, riportok kidolgozása

Melyek az elvárások az junior Gyártástervező pozícióhoz?
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
- Érvényes gépjárművezetői engedély
- MS Office programcsomag magas szintű ismerete
- Rendszerszintű megközelítés
- Megoldás orientáltság és kreativitás a problémák kezelése során
- Nyitottság az új ötletekre, elvárásokra és azok kezdeményezésére is
- Megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség

Előnyt jelenthet:
- Gyártási folyamatok optimalizálásában és a hiányosságok feltárásában szerzett gyakorlat
- Német nyelv ismerete

Várjuk jelentkezését:
Részletes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Takács Gabriella kapcsolattartó részére e-mailen a [email protected] címre.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.