APU Gyártás előkészítő (Referenciaszám: PJ6327)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Gyógyszeriparban tevékenykedő partnercégünk veresegyházi telephelyére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

APU gyártás előkészítő

Munkakör célja:

A termelési dokumentációk, címkék nyomtatása a gyártás megkezdése előtt, biztosítva, hogy a termelés megkezdésekor minden szükséges dokumentáció rendelkezésre álljon.

Feladatok:

-Sarzslapok nyomtatása gyártói és csomagolói területen
A sarzslapokhoz kötött címkék nyomtatása
Rezsianyagokhoz használt és státuszjelölő címkék nyomtatása
APU Termelésirányítókkal és APU logisztikussal történő szoros együttműködés

Elvárások:

-Középfokú végzettség
Adminisztrációs területen szerezett tapasztalat előny
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Monotonitástűrés
Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

- Versenyképes alapbér és éves bónusz
- Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
- Szakmai fejlődési lehetőségek, dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben
- Kollektív élet- és balesetbiztosítás
- Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
- Éves egészségügyi szűrőprogram
- Kedvezményes sportolási lehetőség
- Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
- Vállalati buszjáratok Budapestről

Szerződés: határozatlan idejű munkaerő-kölcsönzés keretében

Munkarend: általános munkarend, hétfőtől péntekig: 8:00-16:30

Munkavégzés helye: Veresegyház

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Darvas Csilla kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az [email protected] címre illetve a (46) 320-283-as telefonszámon is érdeklődhet az állás iránt. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.