HR adminisztrátor (Referenciaszám: PJ6225)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnercégünk IX. kerületi központjába keresünk határozott időre (6 hónap) részmunkaidős (napi 4 órában) munkatársat az alábbi munkakörbe:

Részmunkaidős (napi 4 órás) HR Adminisztrátor

Feladatok:

  • Mifid, MCD, biztosítási munkavállalói adatbázissal összefüggő jogszabályi megfelelés érdekében nyilvántartási és adminisztratív feladatokban együttműködés és folyamatos kapcsolattartás a HR főosztályok munkatársaival

  • adatok lekérése végzettségekről, képesítésekről adott munkakörökre vonatkozóan

  • hiányzó végzettségek, képesítések igazolásának összegyűjtése és rögzítése

  • szakmai képesítésekkel kapcsolatos adatszolgáltatás nyújtása

  • képzésekre beiskolázott munkavállalói listák elkészítése és azok alapján a képzések elvégzésének folyamatos nyomon követése

  • a képzések elvégzésére létrehozott nyilvántartás alapjául szolgáló dokumentumok begyűjtése

  • a törvényi változások alapján támogatás nyújtása a toborzás-kiválasztási folyamatok során

  • kommunikáció előkészítésében való közreműködés, illetve a tájékoztató dokumentumok közzététele a Bank erre szolgáló felületein keresztül

  • munkavállalóktól erkölcsi bizonyítványok és nyilatkozatok bekérése és a visszaérkezések nyomon követése, hiánypótlások bekérése

  • munkavállalói listák készítése és rendszeres aktualizálása az érintett munkaköröket betöltőkről

Elvárások:

  • MS Office, főként erős Excel ismeret

  • precizitás

  • monotontűrés

  • szenzitív adatok kezelésének képessége

  • jó kommunikációs készség

  • min. középfokú képesítés, előny felsőfokú

  • előny: adminisztrációban szerzett tapasztalat, HR területen szerzett tapasztalat

Amit a megbízónk kínál:

  • Dinamikus csapat

  • Kiváló munkakörnyezet

  • Versenyképes jövedelem

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Pócs Anett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a [email protected] címre, vagy telefonon +36 (1) 260 2094. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.