Logisztikai gyakornok (Referenciaszám: PJ4837)

Pannonjob Kft.

Place of work
Magyarország, Pest megye, Nagytétény, Budapest, Pest county
Contract type
full-time

Évszázados tradíció és nemzetközi szakértelem.

Nagytétényi partnercégünkgyógyszeripari nagyvállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért működik.

Logisztika gyakornok

pozícióba keresünk diák munkatársat azonnali kezdéssel, hosszú távra (preferáltan egy év), heti minimum 25-30 órás munkavégzésre

Feladatok:

- Customer service (commercial): administrative works and pull for new on boarding

- Customer service (IMP): administrative works and pull for new on boarding (volume increase expected)

- Flow control: administrative works and pull for new on boarding (retirement is expected)

- Transportation and push flow: administrative works and pull for new on boarding.

Elvárásaink:

  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok

  • AKTÍV középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

  • felhasználói szintű MS Office ismeretek

  • önálló, precíz, gyors munkavégzés

  • logikus gondolkodás

  • monotónia tűrés

Kérjük, angol és magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el jelentkezését e-mailen a [email protected] címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.