Irodavezető (Referenciaszám: PJ6317)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye, Budapest XIII.kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Multinacionális médiaszolgáltató partnercégünk megbízásából keresünk diákokat, az alábbi pozícióba:

Irodavezető

Feladatok:

- a pénzügyi, operatív, jogi, gyártási és értékesítési menedzsment munkájának elősegítése és támogatása, a menedzsment által rábízott feladatokat ellátja;
- a nyilvántartások kezelése, így különösen:
szabadságolások nyilvántartása és rögzítése;
céges autók nyilvántartása, kulcsok kezelése;
- prezentációk előkészítése és elkészítése, jelentési kötelezettsége van a különböző osztályok felé;
- vállalati rendezvények előkészítése, szervezése
- üzleti utak koordinálása, szervezése és ügyintézése, a management csapat támogatása, e körben különösen repülőjegyek és szállás foglalása;

Elvárások:

- nappali aktív vagy passzív hallgató jogviszony
- angol gyakorlati nyelvtudás
- talpraesettség
- proaktív-önálló pozitív munkavállalói személet
- heti 35-40 óra vállalása (rugalmasan)

Munkaidő:

- 9:45-17:00 óráig

Munkavégzés helye:

- XIII. kerület Révész utca

Kérjük, angol és magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet e-mailen a [email protected] címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.