Back Office gyakornok (Referenciaszám: PJ6316)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye, Budapest IX.kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Magyarország egyik vezető befektetési szolgáltatójához keresünk diák munkatársat az alábbi pozícióba

Back Office gyakornok

Feladatok:

  • Szolgáltatások háttértámogatása

  • Riportok elkészítésében, felülvizsgálatában és az ezekkel kapcsolatos egyeztetésekben való segítés

  • Az ügyfelek befektetését érintő összes társasági esemény kezelése, hogy a portfóliók naprakészek lehessenek.

  • Aktívan részvétel alapkezelőkkel és más üzleti partnerekkel történő kapcsolattartásban

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

  • Magabiztos MS office ismeretek

  • Aktív (legalább középfokú) az angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Ha, szeretsz önállóan és hatékonyan dolgozni, szeretnéd használni az eddig tanult logikai összefüggéseket

  • Heti 40 órás munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Elejétől a végéig ráláthatsz a működésre, tudni fogod, hogy mi, mivel és hogyan függ össze egy olyan pénzügyi rendszerben, amit folyamatosan ügyfelek ezrei használnak.

  • Betekintést nyersz a nemzetközi és hazai értékpapír kereskedelemhez kapcsolódó elszámolási feladatok elvégzésébe.

  • A tőzsdei kereskedés és befektetés minden oldalát megismerheted, vagy akár művelheted is őket a gyakorlatban.

Ha érdekel a tőzsde világa, kíváncsi vagy miként működik az egyik vezető, hazai és nemzetközi kapcsolatokkal is rendelkező befektetési banki szolgáltató, szeretnél innovatív és agilis csapat tagja lenni, kihívást jelentenek a komplex problémák, akkor jelentkezz!

Munkavégzés helyszíne: IX. kerület

Kérjük, angol és magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet e-mailen a [email protected] címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.