Back Office gyakornok (Referenciaszám: PJ6316)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye, Budapest IX.kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország egyik vezető befektetési szolgáltatójához keresünk diák munkatársat az alábbi pozícióba

Back Office gyakornok

Feladatok:

  • Szolgáltatások háttértámogatása

  • Riportok elkészítésében, felülvizsgálatában és az ezekkel kapcsolatos egyeztetésekben való segítés

  • Az ügyfelek befektetését érintő összes társasági esemény kezelése, hogy a portfóliók naprakészek lehessenek.

  • Aktívan részvétel alapkezelőkkel és más üzleti partnerekkel történő kapcsolattartásban

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

  • Magabiztos MS office ismeretek

  • Aktív (legalább középfokú) az angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Ha, szeretsz önállóan és hatékonyan dolgozni, szeretnéd használni az eddig tanult logikai összefüggéseket

  • Heti 40 órás munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Elejétől a végéig ráláthatsz a működésre, tudni fogod, hogy mi, mivel és hogyan függ össze egy olyan pénzügyi rendszerben, amit folyamatosan ügyfelek ezrei használnak.

  • Betekintést nyersz a nemzetközi és hazai értékpapír kereskedelemhez kapcsolódó elszámolási feladatok elvégzésébe.

  • A tőzsdei kereskedés és befektetés minden oldalát megismerheted, vagy akár művelheted is őket a gyakorlatban.

Ha érdekel a tőzsde világa, kíváncsi vagy miként működik az egyik vezető, hazai és nemzetközi kapcsolatokkal is rendelkező befektetési banki szolgáltató, szeretnél innovatív és agilis csapat tagja lenni, kihívást jelentenek a komplex problémák, akkor jelentkezz!

Munkavégzés helyszíne: IX. kerület

Kérjük, angol és magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet e-mailen a sarosi.georgina@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.