Minőségbiztosítási mérnök (Referenciaszám: PJ6235)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Forgácsolt alkatrészgyártással foglalkozó, és kiváló technloógiával, gépparkkal rendelkező partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Minőségbiztosítási mérnök

Feladatok:
- Minőségirányítási rendszer folyamatos fejlesztése
- Termék,- és auditfolyamatban való aktív részvétel
- Beszállítói folyamatok fejlesztése
- Vevőkkel való kapcsolattartás minőségügyi területen
- Reklamációkezelés
- Első minta vizsgálati jelentések elkészítése a vevő felé

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség (műszaki terület előny)
- 5 éves szakmai tapasztalat
- Autóipari követelmények ismerete
- Legalább középszintű angol nyelvtudás
- Vevőorientált hozzáállás, segítőkészség
- Megbízható személyiség, lojalitás
- Csapatmunka

Előny:
- További nyelv ismerete, elsősorban német

Amit kínálunk:
- Változatos feladatok, családias légkör
- Szakmai és egzisztenciális fejlődési lehetőség
- Vezetői támogatás
- Versenyképes fizetés
- Hosszú távú karrierlehetőség

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Kérjük, magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el Némethné Peták Tünde kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a [email protected] címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.