Műszaki szaktanácsadó (Referenciaszám: PJ6154)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye, Törökbálint
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ha szeretne egy nemzetközi háttérrel rendelkező vállalatnál dolgozni, ahol az ügyfél-elégedettség mellett a karrier fejlesztésére vonatkozó személyes igényeit is szem előtt tartják, akkor várjuk jelentkezését.

Partnercégünk a világ vezető pneumatikai szakértője, új munkatársat keres az alábbi munkakörre:

MŰSZAKI SZAKTANÁCSADÓ

AZ ALÁBBI FELADATOK VÁRNAK ÖNRE A VÁLLALAT TAGJAKÉNT

- Műszaki szaktanácsadás, háttértámogatás
- A végfelhasználói vevőktől, az értékesítő kollégáktól, illetve az ügyfélszolgálattól elektronikusan, telefonon, faxon, esetenként személyesen történő megkeresések műszaki tisztázása, megfelelő előkészítése, ajánlatra való kidolgozása
- Műszaki problémák kivizsgálása, diagnosztizálása
- Projektek kidolgozása, megrendelések nyomon követése
- Értékesítő kollégák munkájának támogatása

CSATLAKOZZON A CSAPATHOZ, HA:

- Műszaki végzettsége van (felsőfokú, vagy technikum)
- Ha van tapasztalata automatizálás, pneumatika vagy mechatronika területén
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudással rendelkezik
- Empatikus, nyílt, de tárgyilagos kommunikáció jellemzi
- Eredményorientált személyisége van
- Képes egyik feladatról a másikra váltani

AMIT MEGBÍZÓNK KÍNÁL:

- Innovatív környezet és támogató csapat
- Versenyképes jövedelem
- Folyamatos szakmai fejlődés
- Stabil, hosszú távú munkalehetőség
- Folyamatosan fejlődő, nemzetközi háttér

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Törökbálint

Mit kell tennie, hogy megpályázza az állást?
Kérjük, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Zupkó Judit részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a judit.zupko@pannonjob.hu címre.

Tájékoztatunk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.