Német nyelvű pénzügyi vevői kapcsolattartó (Referenciaszám: PJ5932)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Nyugat Magyarország térségének egyik legjelentősebb amerikai tulajdonú cége keres szakmai fejlődésre nyitott munkatársat az alábbi pozícióba:

Német nyelvű pénzügyi vevői kapcsolattartó

Mit kínál a partnercégünk?
- Kihívást és fejlődést jelentő szakmai feladatokat
- Az idegen nyelv folyamatos használatát és fejlesztését
- Vonzó versenyképes bérezést
- Választható béren kívüli juttatásokat (cafeteria)
- Szakmai képzések és továbbképzések támogatását
- Stabil és kiszámítható nagyvállalati hátteret

Milyen feladatok várnak Önre?
- Egyenlegegyeztetés a vevőkkel
- Fizetés-részletezés bekérése
- Behajtási stratégia kidolgozása, dokumentálása, végrehajtása
- Szoros együttműködés a kereskedelmi, pénzügyi csapattal
- Rendszeres és ad-hoc vevői kintlevőség és fizetés előrejelzések a menedzsment és kereskedelmi csapat részére
- Vevői adatok karbantartása
- Folyamatfejlesztési javaslatok előterjesztése.

Melyek a pozícióhoz szükséges kritériumok?
- Legalább középfokú végzettség
- Irodai környezetben szerzett tapasztalat
- Felsőfokú német, középfokú angol nyelvismeret
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
- Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz

Mi jelenthet az Ön számára további előnyt?

- Pénzügyi, kereskedelmi végzettség/tapasztalat
- SAP vagy Oracle ismeret

A munkavégzés helye: Székesfehérvár

Kérjük, fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Molnár Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az ivett.molnar@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.