Sales és marketing adminisztrátor (Referenciaszám: PJ4403)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye, Budapest XI.kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Budapesti, XI. kerületi mozifilmforgalmazással foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk diákot az alábbi pozícióba:

Sales és marketing adminisztrátor

Feladatok:
- Irodai adminisztrációban való segédkezés
- Sales és marketing folyamatok támogatása

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
- Heti 20 óra vállalása hétköznapokon, rugalmasan 09:00-15:00 között

Előny:
- Felsőfokú tanulmányok kereskedelem és marketing vagy műszaki területen

- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Hosszú távú munkalehetőség

- Karrierlehetőség

- szakmai gyakorlat

Munkavégzés helye: 1112 Budapest, Neszmélyi út

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet e-mailen a sarosi.georgina@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.