TB ügyintéző (Referenciaszám: PJ6313)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Fejér megye, Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Személyszállítással foglalkozó, stabil hátterű neves partnercégünk székesfehérvári központjába keresünk

TB ügyintéző munkatársat

Amit megbízónk kínál:

- Azonnali munkakezdés lehetősége
- Határozott idejű munkaszerződés 2019.december 31-ig
- Lehetőség 4-6 órás részmunkaidős munkavégzésre
- Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatás

- Kiváló munkahelyi légkör

Milyen feladatokra számíthat ebben a pozícióban:

- Új belépő dolgozók adatainak, dokumentumainak rögzítése a céges bérprogramban
- Havi bérszámfejtéshez adatok rögzítése (órák, szabik, útiköltség, levonások, utalványok)
- Táppénzigények elbírálása és számfejtése
- Teljes körű TB ügyintézési feladatok ellátása

Az ideális munkatárs:

- Legalább középfokú végzettséggel és TB ügyintéző képesítéssel rendelkezik
- Nagyfokú rugalmasság és alkalmazkodó képesség jellemzi
- Pontos, precíz munkavégzése során
- Minimum 1-2 év releváns szakmai tapasztalattal bír
- Microsoft Office ismeretei stabil felhasználói szintűek

A pályázás során ELŐNYT jelent:

- Maxoft bérprogram ismerete
- Angol nyelvtudás

GYES-en lévő kismamák jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével (PJ6313) küldje el Fekete Nikolett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a [email protected] címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.