Kommunikációs gyakornok (Referenciaszám: PJ6312)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye, Budapest IV.kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnercégünk sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért működik. Jól megközelíthető, IV. kerületi telephelyükre keresünk Kommunikációs gyakornokot!

Feladatok:

A vezetők és kommunikációs munkatárs támogatása a szervezet belső kommunikációs feladataiban:

  • hírlevelek és plakátok szerkesztése

  • intranet tartalmak frissítése

  • videóanyagok és prezentációk készítése

  • telephelyi offline kommunikáció anyagainak nyomtatása és frissítése

  • faliújságok gondozása

  • esetenként fordítás

  • belső kommunikációs csatornák fejlesztése, működtetése: intranet, címlisták, LCD kijelzők tartalom menedzsmentje

  • rendezvények szervezésben való közreműködés megrendelések elkészítése, logisztikai feladatok elvégzése (helyszínen felügyelet, ellenőrzések, résztvevők fogadása, stb.)

  • egyéb adminisztratív feladatok támogatása (például: megrendelések készítése)

Elvárások:

  • Minimum egy év, minimum 20-30 óra/hét vállalása

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (preferáltan kommunikáció vagy közgáz)

  • középfokú angol nyelvtudás

  • Magabiztos MS Office ismeretek

  • Kép-és videószerkesztő programok magabiztos alkalmazása

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Felelősségteljes és kreatív feladatok

  • Multinacionális környezet

  • Kiemelkedő bérezés

Kérjük, angol és magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet e-mailen a [email protected] címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.