Mechanikus karbantartó (Referenciaszám: PJ5959)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Fejér megye, Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Székesfehérvári multinacionális megbízónk saját állományába keresünk munkatársakat
az alábbi munkakörbe:

Mechanikus karbantartó

Feladatok:

- A gyártásban lévő géppark karbantartása, ellenőrzése;

- Meghibásodott gépek javítás;

- Aktív részvétel a megelőző karbantartásban;

- Karbantartási adatbázisok vezetése;

- Elektromos karbantartók támogatása.

Elvárások:

- Gépészeti végzettség;

- Gyártásban szerzett hasonló tapasztalat;

- Pneumatikus rendszerek ismerete;

- 3 műszak vállalása.

Amit kínálunk:

- Hosszú távú, biztos munkalehetőség

- Kiemelkedő bérezés és béren kívüli juttatások, Cafetéria, műszakpótlék

- Ingyenes vállalati buszjáratok, utazási támogatás egyénileg megoldott bejárás esetén

- Tiszta munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

- Székesfehérvár

Jelentkezés: Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Sinkovics Rebeka kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a rebeka.sinkovics@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga. Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06/20-247-8608

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.