Projektmérnök (Referenciaszám: PJ5957)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Somogy megye, Siófok
Munkaidő
teljes munkaidő

Somogy megyei partnercégünk megbízásából az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Projektmérnök

Miért lehet vonzó az Ön számára ez a lehetőség?
- Munkába járás támogatása
- Stabil, biztos munkahely nemzetközi háttérrel
- Színes, változatos, kihívásokkal teli munkavégzés
- Folyamatos szakmai fejlődési, tanulási lehetőség

Milyen feladatokra számíthat Projektmérnökként?
- Új termék bevezetési projektek teljes körű lebonyolítása a minőség-, költség-, időterv betartásának figyelembevételével
- Termékspecifikációk pontosítása a vevővel, logisztikával, beszállítókkal, minőségügyi osztállyal
- Megfelelő dokumentumok, a termék gyártásához szükséges eszközök, gyárthatóság biztosítása
- Kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal és a társosztályokkal

Melyek a munkakör betöltéséhez szükséges kritériumok?
- Felsőfokú műszaki végzettség
- 2-3 éves gyártásban szerzett projektvezetési tapasztalat
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- Jó kommunikációs és szervező készség
- Határozott, magabiztos fellépés

Előnyt jelent:
- Francia nyelvismeret
- Autóiparban szerzett tapasztalat

Kérjük, fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Molnár Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az [email protected] címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.