Logisztikai adminisztrátor (referenciaszám: pj5924)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Fejér megye, Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

LOGISZTIKAI ADMINISZTRÁTOR
diákot keresünk Székesfehérvárra

Feladatok:
- Beérkező okmányok szortírozása és lefűzése
- Beérkező rendelések teljesülésének értékelése
- Rendelés-visszaigazolások nyilvántartása és lefűzése
- Körlevelek elkészítése
- Postázás, válaszok nyilvántartása (levélforgalom kezelése)
- Beszámolók készítése
- Irattárazás
Elvárások:
- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőoktatási intézményben gazdasági vagy logisztikai területen
- Megbízhatóság, precizitás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Havi 60 órás munkavégzés
Előny:

- Adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat
- ECDL bizonyítvány
Amit kínálunk:
- Versenyképes bérezés
- Hosszú távú munkalehetőség
- Tapasztalatszerzési lehetőség

Kérjük, magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Tajti Dóra kapcsolattartó részére e-mailen a [email protected] címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.