Dokumentumkezelő munkatárs (referenciaszám: pj6223)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ha szeretnél egy olyan vállalatnál dolgozni, ahol kiemelkedően jó hitelkínálattal és állami támogatással juttatják közelebb lakáscéljaikhoz ügyfeleiket, várjuk jelentkezésedet az alábbi pozícióra:

DOKUMENTUMKEZELŐ MUNKATÁRS

Partnerünk hisz munkatársaik folyamatos szakmai fejlődésében, cégspecifikus tudás felépítésében és az ezen alapuló sokszínű életpályák bejárásában.

EBBEN A POZÍCIÓBAN AZ ALÁBBI FELADATOK VÁRNAK RÁD:

  • A küldemények/iratanyagok meghatározott folyamatok szerinti feldolgozása, szelektálása, kézbesítése,

  • A küldemények azonosítása, kiküldésük jóváhagyása vagy kizárása szakrendszerekben,

  • Projektmunkában való részvétel, valamint egyedi, komplex feladatok kezelése,

  • Kapcsolattartás a Szakterületekkel,

  • Adminisztratív feladatok elvégzése, statisztikák, kimutatások, elemzések készítése.

ÉRDEMES JELENTKEZNED, HA:

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel

  • Word, Excel, MS Outlook levelező rendszert felhasználói szinten ismered

  • nyitott vagy a fejlődésre és tanulásra

  • rugalmasság jellemez

ELŐNNYEL INDULSZ, HA:

  • hasonló területen már szereztél tapasztalatot

AMIT MEGBÍZÓNK KÍNÁL:

  • határozatlan idejű szerződés,

  • stabil, dinamikusan fejlődő nagyvállalati háttér,

  • cégspecifikus tudás elsajátítása,

  • kihívással teli munkakör és önálló munkavégzés,

  • barátságos légkör és összetartó csapat,

  • jól megközelíthető hely a belváros szívében,

  • rugalmas munkakezdés 7 és 9 óra között,

  • versenyképes alapbér + cafetéria

  • vidéki bejárók utazási támogatása 100%-an.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest (belváros)

MIT KELL TENNED, HOGY MEGPÁLYÁZD AZ ÁLLÁST?
Kérlek magyar nyelvű önéletrajzod csatolva küldd el Zupkó Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám és bérigény feltüntetésével (PJ6223) [email protected] címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.