Fröccsöntő gépkezelő (Referenciaszám: PJ6220)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Móri partnercégünk saját állományába keresünk munkatársakat az alábbi munkakörökbe:

Fröccsöntő gépkezelő

Feladat:
- Gépkezelői feladatok elvégzése;
- Fröccsöntő gép indítása, leállítása;
- Termékek legyártása a munkautasítások alapján;
- Termékek minőségellenőrzése.

Elvárások:
- 8 általános iskolai végzettség
- Gyártó környezetben szerzett tapasztalat előnynek számít
- Több műszakos, 12 órás munkarend vállalása
- Kiváló látás és kézügyesség
- Pontosság, precizitás

Amit kínálunk:
- Átlag alapbér nettó 140-150.000 Forint
- Negyedéves bónusz;
- Vonzó cafeteria: nettó 18.000 Forint;
- Belépési bónusz 3; illetve 6. hónapot követően.
- Ingyenes céges járatok több településről;
- Igény esetén szállást biztosítunk;
- Változatos munka.

Munkavégzés helye: Mór

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Sinkovics Rebeka kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy az [email protected] e-mail címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga. Vagy keresse kapcsolattartó kollégánkat a 0620 247 8608-es telefonszámon.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.