Asszisztens (Referenciaszám: PJ6173)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye, Budapest II.kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Budapesti partnercégünk megbízásából keresünk diákokat, a II. kerületbe az alábbi pozícióba:

Asszisztens

Feladatok

  • Adminisztratív teendők ellátása

  • Statisztikák készítése

  • Számlákkal kapcsolatos ügyintézés

  • Iroda rendjének fenntartása

  • Irodaszerek rendelése

  • Fénymásoló, szkenner kezelése

  • Cégközpontba érkező külsős vendégek kiszolgálása

  • Egyéb ad hoc jellegű feladatok ellátása

  • Együttműködés a társosztályokkal

  • Konyha rendjének fenntartása (mosogatógép kipakolás)

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

  • Asszisztensi tapasztalat előny

  • Angol nyelv ismerete és magabiztos használata szóban és írásban

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek EXCEL!

  • Kommunikatív, nyitott, pozitív személyiség

  • Precizitás

  • Terhelhetőség

  • Önállóság

  • Csapatszellem

  • Heti minimum 20 óra vállalása hétköznapokon

Munkavégzés helye: 1023 Budapest Felhévízi u.

Kérjük, angol és magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet e-mailen a sarosi.georgina@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.