Elektromos karbantartó (Referenciaszám: PJ6066)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Fejér megye, Székesfehérvár, 8000
Munkaidő
teljes munkaidő

Székesfehérvári KÖFÉM területére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Elektromos karbantartó

Feladatok:
- Villamoskarbantartó feladatok ellátása
- Egyszerűbb Mechanikai karbantartás
- PLC programozás
- CNC megmunkáló központok karbantartási,hibaelhárítási feladatai

Elvárások:
- Erősáramú berendezés szerelő végzettség
- 2-3 év szakmai tapasztalat
- Sinumeric 840 D vezérlés ismerete
- Gyakorlat PLC programozásban
- Számítógép felhasználói szintű ismerete
- ,,B" kategóriás jogosítvány

Amit megbízónk kínál:

- Multinacionális környezet
- Versenyképes fizetés
- 13. havi fizetés
- Cafeteria

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Sztari Bojána kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy az [email protected] e-mail címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga. Vagy keresse kapcsolattartó kollégánkat a +36 20 915 59 94 -as telefonszámon.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.