Karosszérialakatos -fényező (Referenciaszám: PJ6214)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Országosan 4, Budapesten 3 telephellyel rendelkező, személyszállítással foglalkozó neves partnercégünk bővülő műszaki csapatába, budapesti telephelyekre keresünk

Karosszérialakatos fényező szakembereket

Várjuk jelentkezését amennyiben rendelkezik:

- Karosszérialakatos végzettséggel

- 2 éves karosszérialakatos és fényezői tapasztalattal

- Tanulási, fejlődési hajlandóságot mutat új dolgok irányába

A munkakör betöltése során az alábbi feladatokra számíthat:

- Az autóbuszok karosszéria elemeinek le-és felszerelése, festése, fényezése

- Az autóbusz hibás karosszéria elemeinek, illetve üléseinek teljes körű javítása, cseréje

- Kapaszkodók, padló ellenőrzése és eseti javítása

- Fényszórók, lámpák cseréje

- Az utas ajtó egyes rendszereinek átvizsgálása, szerelése

- Az eszközök, szerszámok karbantartásával, tisztán tartásával összefüggő feladatok elvégzése

Amit megbízónk kínál:
- Hosszú távú, munkalehetőség határozatlan idejű szerződéssel AZONNALI KEZDÉSSEL

- Egyműszakos munkarend 7.00-15.30
- Versenyképes fizetés, szakmai tapasztalathoz igazodó sávos bérezési rendszer,
- Korszerű autóbuszokon történő munkavégzés
- Ingyenes szálláslehetőség vidéki munkavállalóknak
- Kiemelkedő juttatási csomag (cafeteria rendszer, bejárás teljes körű támogatása)

A munkavégzés helye: Budapest 11. kerület és Csepel 21. kerület

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Fekete Nikolett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám és bérigény feltüntetésével (PJ6214) a [email protected] címre.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.