Számviteli gyakornok (Referenciaszám: PJ6260)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye, Budapest IV.kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

ÉVSZÁZADOS TRADÍCIÓ ÉS NEMZETKÖZI SZAKÉRTELEM

Partnerünk sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért működik.

SZÁMVITELI GYAKORNOKOT

keresünk újpesti telephelyünkre, azonnali kezdéssel, heti 20-30 órás munkavégzésre

Feladatok:

  • A számviteli csapat napi munkájának operatív támogatása

  • Adminisztratív jellegű feladatok ellátása

  • Adatbázis kezelési feladatok

  • Számviteli dokumentumok, nyomtatványok kezelése

Elvárásaink:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony

  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

  • Megbízható, precíz, gyors munkavégzés

  • Jó kapcsolatteremtő képesség

  • Előny: angol nyelvtudás

Kérjük,magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet e-mailen a sarosi.georgina@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.