MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ Telefonos Ügyfélkapcsolati munkatárs- Szeged (Referenciaszám: PJ6257)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Csongrád megye, Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ Telefonos Ügyfélszolgálati Munkatársakat

keresünk

2018. márciusi kezdéssel

az egyik legnagyobb piaci lefedettséggel rendelkező telekommunikációs partnerünk

szegedi központjába

Teljes-, és részmunkaidőben egyaránt!

Számítunk Rád, ha
- Hosszútávra tervezel
- Mindig is érdekelt a változatos ügyfélszolgálati munka
- Lényeges számodra a szakmai előmeneteled
- Fontos számodra, hogy tervezhető jövedelemmel rendelkezz

Az alábbi feladatok várnak Rád
- Bejövő hívások kezelése
- Az Ügyfélszolgálatra telefonon érkező érdeklődések, igények kezelése, megválaszolása
- A fenti tevékenységekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Mindezekért cserébe
- Tervezhető jövedelmet vihetsz haza: fix alapbér+ béren kívüli juttatás
- Tréning időszak alatt fix fizetéssel
- Fiatalos csapatban és modern belvárosi munkakörnyezetben dolgozhatsz Szeged szívében
- Profi szakemberektől tanulhatsz, akik támogatják szakmai karriercélodat
- Napközben felfrissülhetsz (rekreációs szoba babzsákkal, csocsóasztallal, ingyen kávéval)

Biztosan nálunk a helyed, ha
- Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
- Gyakorlott MS Office használó vagy (Word, Excel, Outlook)
- Kifogástalan a helyesírásod, választékos a szóhasználatod és kifejezésmódod
- Ügyfélközpontú szemléletmódú vagy
- Jó helyzetmegoldó képességgel rendelkezel és optimista szemléletmód jellemez
- Képes vagy az önálló munkavégzésre és a folyamatos munkarend vállalására

Előnynek számít, ha:
- Értékesítési tapasztalattal rendelkezel

Munkavégzés helye: Szeged

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a [email protected] címre.

Nyilvántartási szám: 436-4./2003, 07-0006-06.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.