Supply Chain gyakornok(Referenciaszám: PJ4657)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye, Budapest IV.kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Újpesti multinacionális partnerünk megbízásából keresünk diákot az alábbi pozícióba:
Supply Chain gyakornok

Feladatok:

  • Supply Chain napi munkájának támogatása

  • Szerződések előkészítése és ügyintézése

  • Megrendelések készítése

  • Üzleti utak előkészítése

  • Tárgyalások előkészítése és szervezése

  • Kongresszusi regisztrációk ügyintézése és azok nyomon követése

  • Számlák nyilvántartása és ügyintézése

  • Elszámolások készítése

  • Riportok és prezentációk készítése

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Heti 20 óra vállalása
- Középfokú angol nyelvtudás
- Folyamatban lévő Bsc/Msc gazdasági tanulmányok

- Önálló, precíz munkavégzés

Amit partnerünk kínál:
- Versenyképes bérezés

- Dinamikus, jó csapat
- Valódi szakmai tudás és tapasztalat

Kérjük, angol és magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet e-mailen a [email protected] címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.