Szállítmányozási gyakornok (Referenciaszám:PJ2690)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye, Budapest XXII.kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Budapesti, XXII. kerületi multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákot az alábbi pozícióba:

Szállítmányozási és vevőszolgálati gyakornok

Feladatok:
- szállítási dokumentumok készítése
- szállítmányozási lehívások kezelése
- konszignációs raktárról történő eladások kezelése
- vevői rendelések kezelése
- számlázás
- negyedéves ellenőrzés, audit elvégzése
- régióra vonatkozó havi zárással kapcsolatos határidők és számviteli előírások betartása
- várható kiszállítási mennyiségek nyomonkövetése
- havi kiszállítási terv meghatározása a piacok közreműködésével és a piaci igényeknek megfelelően figyelembe véve mind a helyi munkafolyamatokat és határidőket.
- szállítmányokról előzetes információ megadása a vámügyintéző részére egy nappal a kiszállítás előtt
- szállítmányok nyomon követése a címzettig (állapotjelentés)
- kiszállítások szervezésénél törekedni a legoptimálisabb kamionkihasználtságra és szállítási költségre
- kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:
- Folyamatban lévő főiskolai / egyetemi tanulmányok nappali tagozaton

- Minimum heti 20-30 óra vállalása (8.00 és 16.30 között)
- Kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt

- Megbízható, rugalmas személyiség
- Pontos, precíz munkavégzés
- Jó kapcsolatteremtő készség

Amit kínálunk:
- Tapasztalatszerzés egy multinacionális vállalatnál nemzetközi környezetben
- Szakmai fejlődési lehetőségek, dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben

- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör
- Szakdolgozati konzultáció

- Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XXII. kerület. A bejárás ingyenes céges busszal biztosított a belvárosból (Blaha Lujza tér, Corvin negyed).

Kérjük,angol és magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet e-mailen a sarosi.georgina@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.