Kontrolling gyakornok (Referenciaszám:PJ2633)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye, Budapest IV.kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Újpesti gyógyszeripari multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákokat az alábbi pozícióra:

Kontrolling gyakornok

Feladatok:

    • Kontrolling szervezet szakmai munkájának a támogatása

    • Elemzések, kimutatások készítése

    • Kontrolling riportok összeállításában történő aktív részvétel

    • Tervezéssel kapcsolatos részfeladatok ellátása

    • Ppt-k/grafikonok készítése

    • Prezentációk előkészítése angol nyelven

Ha kedvet érzel ahhoz, hogy egy dinamikus csapat tagja legyél, s betekintést nyerj egy nemzetközi szervezet nem mindennapi munkájába, ne habozz, jelentkezz!

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

  • Legalább 12 hónapos idő vállalása, heti 30-40 órában

  • Középfokú aktív angol nyelvtudás, írásban és szóban

  • Magas szintű Excel (képletezések, függvények magabiztos használata; pivot előny) ismeret

  • Felhasználói szintű PowerPoint ismeret

  • Önálló, precíz, pontos, gyors munkavégzés

  • Rugalmasság, nyitottság

  • Gyakorlatias gondolkodás, határozott fellépés

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatszerzés egy multinacionális vállalatnál nemzetközi környezetben

  • Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör

  • Fejlődési lehetőség

Kérjük, angol és magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet e-mailen a sarosi.georgina@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.