Értékesítési munkatárs (Referenciaszám: PJ6253)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye,Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Székesfehérvári autóipari szektorban tevékenykedő, stabil tulajdonosi háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő

Partnercégünk megbízásából keresünk

Értékesítési munkatársat

Amit Partnercégünk kínál Önnek:
- Kihívást és fejlődést jelentő feladatokat
- Stabil, multinacionális hátteret
- Vonzó bérezést és béren kívüli juttatási rendszert

Az alábbi feladatok várnak Önre:
- Rendszeres kapcsolattartás a vevőkkel (angol és / vagy német nyelven)
- Vevői szerződések kezelése, ellenőrzése
- Vevői elégedettség bekérése, kiértékelése
- Beérkező rendelések fogadása, ellenőrzése, rendszerben történő rögzítése
- Vevői igények fogadása, változások kiértékelése, továbbítása a termelésütemezéshez
- Árajánlatkérések fogadása, nyilvántartása, árajánlat adásához szükséges döntés előkészítése
- Megnyert projektek támogatása értékesítési /pénzügyi szempontból, termékváltozásokhoz tartozó árváltozások kezelése a mérnöki munkatársak bemenő adatai alapján
- Futó projektek pénzügyi mutatóinak kimutatása, követése
- Negyedéves árak meghatározása, egyeztetés a vevőkkel, árak rögzítése az ORACLE rendszerben
- Kintlévőségek figyelése, okok meghatározása, kintlévőségek megszüntetése
- Időszakos riportok elkészítése, központi és helyi adatbázisok frissítése
- Értékesítési folyamatok frissítése/fejlesztése

Melyek az elvárások az Értékesítési munkatárs pozícióhoz?
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Tárgyalás szintű ANGOL és kommunikációs szintű NÉMET nyelvismeret
- Műszaki, technológiai alapismeretek
- 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- Kiváló elemző képesség
- Nyitottság, precizitás, rugalmasság, önálló munkavégzés
- Magabiztos, magas fokú Microsoft Excel ismeretek
- Üzleti utak vállalása

Előnyt jelenthet az Ön számára:
- Autóipari termelő vállalatnál szerzett értékesítés tapasztalat
- Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (Oracle)

Várjuk jelentkezését:
Részletes angol és német nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Takács Gabriella kapcsolattartó részére e-mailen a gabriella.takacs@pannonjob.hu címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.