Értékesítési munkatárs (Referenciaszám: PJ6253)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Fejér megye, Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Székesfehérvári autóipari szektorban tevékenykedő, stabil tulajdonosi háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő

Partnercégünk megbízásából keresünk

Értékesítési munkatársat

Amit Partnercégünk kínál Önnek:
- Kihívást és fejlődést jelentő feladatokat
- Stabil, multinacionális hátteret
- Vonzó bérezést és béren kívüli juttatási rendszert

Az alábbi feladatok várnak Önre:
- Rendszeres kapcsolattartás a vevőkkel (angol és / vagy német nyelven)
- Vevői szerződések kezelése, ellenőrzése
- Vevői elégedettség bekérése, kiértékelése
- Beérkező rendelések fogadása, ellenőrzése, rendszerben történő rögzítése
- Vevői igények fogadása, változások kiértékelése, továbbítása a termelésütemezéshez
- Árajánlatkérések fogadása, nyilvántartása, árajánlat adásához szükséges döntés előkészítése
- Megnyert projektek támogatása értékesítési /pénzügyi szempontból, termékváltozásokhoz tartozó árváltozások kezelése a mérnöki munkatársak bemenő adatai alapján
- Futó projektek pénzügyi mutatóinak kimutatása, követése
- Negyedéves árak meghatározása, egyeztetés a vevőkkel, árak rögzítése az ORACLE rendszerben
- Kintlévőségek figyelése, okok meghatározása, kintlévőségek megszüntetése
- Időszakos riportok elkészítése, központi és helyi adatbázisok frissítése
- Értékesítési folyamatok frissítése/fejlesztése

Melyek az elvárások az Értékesítési munkatárs pozícióhoz?
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Tárgyalás szintű ANGOL és kommunikációs szintű NÉMET nyelvismeret
- Műszaki, technológiai alapismeretek
- 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- Kiváló elemző képesség
- Nyitottság, precizitás, rugalmasság, önálló munkavégzés
- Magabiztos, magas fokú Microsoft Excel ismeretek
- Üzleti utak vállalása

Előnyt jelenthet az Ön számára:
- Autóipari termelő vállalatnál szerzett értékesítés tapasztalat
- Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (Oracle)

Várjuk jelentkezését:
Részletes angol és német nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Takács Gabriella kapcsolattartó részére e-mailen a [email protected] címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.