Beszerző (referenciaszám: pj6165)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Százhalombatta, Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Autóipari szektorban tevékenykedő, stabil tulajdonosi háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő százhalombattai Partnercégünk megbízásából keresünk

Beszerző

munkatársat

Számítunk Önre, ha
- Hosszútávra tervez
- Lényeges Önnek a szakmai fejlődési lehetőség
- Fontos, hogy jó munkahelyi légkörben családias, de ugyanakkor multinacionális vállalatnál dolgozzon

Amit Partnerünk kínál
- Nemzetközi hátterű, stabil munkahelyet
- Kiváló munkahelyi légkört
- Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkát
- Szakmai fejlődési lehetőséget

Az alábbi feladatok várnak Önre
- Beszállítókkal való kapcsolattartás
- Alapanyag szükséglet tervezése
- Megrendelések küldése
- Fuvarok szervezése
- Göngyöleg forgalom irányítása
- Bejövő áru számláinak ellenőrzése
- Minőségügyi reklamációk nyomon követése
- Hibás áruk után járó jóváírások egyeztetése és elszámolása a szállítókkal
- Vállalatirányítási rendszer folyamatos fejlesztése

Biztosan nálunk a helye, ha
- Felsőfokú végzettségű
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudású
- 1- 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezik
- Határozott, magabiztos fellépésű
- Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik

Munkavégzés helye: Százhalombatta

Várjuk jelentkezését:
Részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Takács Gabriella kapcsolattartó részére e-mailen a gabriella.takacs@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.